ne 5.5.2013 |

Zápas Frýdek Místek - Přerov

Téměř ke čtyřiceti brankám se dotočil ukazatel skóre ve frýdecké hale. Nepříjemnou čtyřicítku si na svých bedrech málem vezli domů Hanáci z Přerova. Svou dominanci na hřišti začali domácí ukazovat hned v úvodních minutách. Čtyřbrankovou ztrátu (8:4) ještě hosté smazali (8:8), úsek mezi 19. a 28. minutou ale domácí vyhráli 9:2 a jen díky korekci Perničky s Kovaříkem byla poločasová ztráta Přerova jen čtyřbranková. Druhý poločas pak už zcela ovládli domácí, kteří v poslední patnáctiminutovce svižně navyšovali svůj náskok. V závěru zápasu se střelecky předvedl hlavně Klaban a Přerov odjíždí s jedenáctibrankovou porážkou. Hanákům tak po tomto kole těsně šlape na paty Kopřivnice a od nepříjemné barážové příčky tak dělí Přerov jen jediný bod.